Symfonia Sage

Oprogramowanie
Udostępnij na

Prowadzenie dobrze prosperującej firmy wymaga korzystania z nowoczesnych narzędzi obsługujących w sposób kompleksowy wiele aspektów działania przedsiębiorstwa. Jednym z takich narzędzi jest niewątpliwie program Sage symfonia.

W jakich obszarach sprawdzi się Symfonia program?

Jest to dość wszechstronne oprogramowanie, które doskonale sprawdzi się w dziale księgowości, finansów, kadr, płac, a także w biurach rachunkowych i firmach handlowych. Korzystanie z programu w firmie pozwala na monitorowanie sprzedaży, kosztów, wystawianie dokumentów księgowych i magazynowych. To rozwiązanie na miarę XXI wieku. Czy jest to oprogramowanie wyłącznie dla dużych firm? Absolutnie nie. Rodzaje programów spod znaku Sage są na tyle różnorodne, że doskonale odnajdą się zarówno w małych firmach jak i sporych przedsiębiorstwach. Osoby mające okazję korzystać z Symfonii zwykle doceniają przyspieszenie pracy, a także dużą wygodę i przejrzystość.

Coś dla małych…

Program księgowy Sage symfonia ma gotowe rozwiązania, z których korzystają mikro-przedsiębiorstwa oraz start-upy. Są to na przykład moduły Finanse i Księgowość, które umożliwiają dostęp do danych z każdego miejsca na świecie dzięki umieszczeniu wszystkiego w chmurze. Innym narzędziem dla małych firm jest program Mała Księgowość będąca łatwym w obsłudze programem do prowadzenia prostej księgowości. Sage e-Audytor to z kolei narzędzie, dzięki któremu sprawdzisz przed wysyłko Jednolity Plik Kontroli. To tylko kilka dostępnych rozwiązań dla małych firm, które oferuje program Symfonia. Trudno znaleźć coś prostszego.

I coś dla dużych.

Narzędzia dla średnich i dużych przedsiębiorstw to między innymi moduł Finanse i Księgowość zintegrowany z pakietem Office 365, Środki Trwałe pozwalający na kontrolę nad majątkiem firmowym czy Sage X3, który jest w stanie obserwować i kontrolować wiele procesów mających miejsce w firmie. Oprogramowanie zdecydowanie usprawnia działanie firmy i zapobiega zostawaniu w tyle za konkurencją.

Bez względu na branżę

Program księgowy Sage Symfonia doskonale sprawdza się w wielu branżach. Może być z powodzeniem wykorzystywany w handlu, hotelarstwie, w biurach rachunkowych, w warsztatach i punktach usługowych, organizacjach non-profit i wielu innych. Jest to także produkt dostępny na rynku od lat z wieloma wypracowanymi narzędziami.