Dystrybucja oprogramowania, Computer Controls

Oprogramowanie
Udostępnij na

Computer Controls to przodujący dystrybutor komponentów i aparatur pomiarowych od przeszło 25 lat. Jest częścią grupy Computer Controls, która obejmuje swoim działaniem Szwajcarię oraz kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Portfolio produktów zawiera komponenty elektroniczne, a także aparatury do testowania i przeprowadzania pomiarów w elektronice czy oprogramowania CAD/EDA, które są wiodące na świecie. Wymienić można kilka firm, które są reprezentowane przez Computer Controls, np. Altium, Arm-Keil, Dassault System Solidoworks i kilka innych.

Dystrybucja oprogramowania i jego zastosowanie

Baza klientów składa się z kilku dziedzin, np. mechatroniki, medycyny, telekomunikacji czy firm elektronicznych. Warto nadmienić tutaj także komponenty elektroniczne, aparaty do testowania aplikacji w telekomunikacji czy wiele systemów testowych mających udział w pomiarach w elektronice.

Zalety Computer Controls

Dystrybucja oprogramowania, czyli Computer Controls oferuje usługi najwyższej jakości. Warto dodać, że oprogramowanie dla elektroniki, które oferuje producent jest oczywiście produktem pierwszej klasy. Dostosowane jest do systemów, które funkcjonują w większości przedsiębiorstw. Nie jest to jednak już koniec zalet producenta, bowiem ma on szereg specjalistów, którzy służą pomocą przy każdych awaryjnych sytuacjach, a ponadto pomagają oni we wdrożeniu danych do oprogramowania w firmie. Ponadto firma organizuje wiele kursów i szkoleń, które pomogą szybko wykorzystać programy. Computer Controls dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami, którzy służą pomocą, ponadto posiadają oni dużą wiedzę na temat oferowanych produktów.

Zamówienie oprogramowania

Jak świetnie można zauważyć, wspomniany wyżej dystrybutor oprogramowania Computer Controls to śmiało najlepszy wybór na polskim rynku. Jeśli naszym celem jest zamówienie oprogramowania dla elektroniki, wystarczy jedynie nawiązać kontakt z firmą. Pracownik firmy zaaranżuje spotkanie z inżynierami, a następnie zaproponuje najlepsze oprogramowanie oraz pomoże je wdrożyć do firm, czy odpowiednio przeszkoli pracowników w zakresie użytkowania tego systemu.