Korzyści płynące z organizacji angielskiego dla firm

Usługi
Udostępnij na

Coraz częściej firmy organizują lekcje języka angielskiego dla swoich pracowników. Robią to w ramach szkolenia lub benefitu pracowniczego. Mimo iż na angielski dla firm online trzeba wydać konkretną sumę pieniędzy, coraz więcej pracodawców się na to decyduje. Dlaczego?

Wyszkoleni i zadowoleni pracownicy

Ludzie lubią różnego rodzaju benefity pracownicze. Prywatna opieka medyczna, wejściówki na obiekty sportowe czy darmowe obiady w firmie powoli stają się już normą. Coraz więcej pracowników stawia na rozwój osobisty, chcą poświęcić czas na naukę praktycznych umiejętności. Taką rzeczą na pewno jest komunikowanie się w języku obcym, zwłaszcza angielskim (który przydaje się niemal w każdym zakątku świata). Dlatego też taka możliwość ucieszy bardzo wiele osób pracujących w firmie. Pracownicy, którzy w swobodny sposób posługują się językiem angielskim, to również zyski dla samej firmy. Są oni lepiej wykwalifikowani, bez problemu poradzą sobie z zagranicznym klientem, czy w międzynarodowym zespole. Dzięki temu firma może rozpocząć działalność na zagranicznych rynkach. Pracownicy zyskają również dużo pewności siebie, będą przez to lepiej i efektywniej pracować. Angielski dla firm online to czysty zysk, zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy!

Angielski dla firm online – dobra jakość i przystępna forma

Poza samym faktem zorganizowania lekcji języka angielskiego w swojej firmie, bardzo ważna jest również jego forma. Zajęcia online są niezwykle praktyczne, pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i energii. Pracownicy uczą się w swoich domach, wtedy gdy mają na to czas. Oczywiście, wymaga to od nich sporo samodyscypliny. Angielski prowadzony dla firm różni się nieco od tradycyjnych lekcji języka. W tzw. Business English (Angielski biznesowy) stawia się na praktyczne umiejętności komunikowania, język branżowy. Ćwiczy się umiejętności związane ze specyfiką pracy, np. prowadzenie rozmów negocjacyjnych. Często pracownicy mogą poznać też wiedzę z zakresu kultury oraz etykiety biznesowej innych krajów, kręgów kulturowych.

Jak widać, każda dobrze prosperująca i mająca ambicje na zdobywanie nowych, obcojęzycznych klientów i partnerów biznesowych musi pomyśleć o szkoleniu dla pracowników. Angielski online to najlepsze rozwiązanie, zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników.

Więcej informacji znajdziesz na stronie angielski dla firm online.