Aplikacje do zamawiania jedzenia w Bydgoszczy

Oprogramowanie
Udostępnij na

O ile dla jednych jedzenie na mieście sprawia przyjemność, o tyle dla innych spożywanie posiłków w domowym zaciszu jest o wiele lepszą opcją. Jednakże dzięki rozwojowi Internetu można połączyć obydwie te możliwości. Skorzystanie z aplikacji, dzięki którym możemy zamówić jedzenie na dowóz w Bydgoszczy, pozwala na kosztowanie pyszności w domu.

Pyszne.pl

To jeden z największych i najpopularniejszych serwisów do zamawiania jedzenia online. W bazie znajduje się bogata liczba różnych lokali oraz restauracji w całej Polsce, w tym miejsca oferujące jedzenie na dowóz w Bydgoszczy. Dzięki tej darmowej aplikacji na telefon można w przeciągu dwóch minut zamówić swoje ulubione dania. Dokonanie zamówienia jest niezwykle proste i opiera się na trzech krokach. Pierwszy polega na podaniu swojego adresu albo skorzystaniu z funkcji lokalizacji w celu znalezienia lokali w najbliższej okolicy. W kolejnym, po wyświetleniu dostępnych miejsc z jedzeniem, wybieramy swoje ulubione albo najbardziej zachęcające. Na koniec opłacamy zamówienie online albo gotówką przy odbiorze.

Uber Eats

Ta platforma internetowa przy możliwości korzystania z przejazdów samochodowych, rozpoczęła również realizację dostawy jedzenia. Serwis oferuje jedzenie na dowóz w Bydgoszczy, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz innych dużych miastach Polski. Aplikacja na telefon jest darmowa a jej instalacja wymaga założenia konta i podania danych karty płatniczej. Podobnie jak Pyszne.pl zamówienie opiera się o wpisanie adresu czy określenie lokalizacji, wybranie interesujących nas dań z konkretnej restauracji i opłacenie zamówienia. Atutem aplikacji jest podgląd statusu zamówienia, dzięki czemu po zakupie posiłku możemy śledzić proces jego realizacji i dostawę. Ponadto, Uber Eats oferuje liczne promocje na swoje usługi.

Glovo (PizzaPortal.pl)

Aplikacja mobilna Glovo, która wykupiła prawa do serwisu PizzaPortal.pl, to spora platforma internetowa zajmująca się dowozem jedzenia w Bydgoszczy oraz wielu innych miastach Polski. Serwis ten wśród innych wyróżnia dodatkowo fakt, że prócz jedzenia, umożliwia również zamawianie wielu różnych produktów z sklepów spożywczych, apteki czy sklepów RTV. Podobnie jak poprzednie aplikacje, po pobraniu Glovo na telefon, wystarczy wpisać czego potrzebujemy lub wybrać z listy proponowanych pozycji, odnaleźć konkretne miejsce a następnie opłacić zamówienie. Zatrudnieni kurierzy zajmą się zakupieniem zamówionego produktu a następnie dostarczą go w czasie liczonym w minutach, w mniej niż godzinę.