Enova 365 – oprogramowanie ERP otwarte na współczesne firmy

Oprogramowanie
Udostępnij na

Współczesna firma wymaga wsparcia odpowiadającego jej indywidualnym potrzebom. Właśnie dlatego tak wielu przedsiębiorców decyduje się dzisiaj na wdrażanie oprogramowania ERP, które dostarcza przekrojowe rozwiązania dla każdego biznesu.

Enova 365 – oprogramowanie skrojone na miarę

Systemy komputerowe ERP (ang. Enterprise Resource Planning) wyróżniają się modułową, zintegrowaną strukturą umożliwiającą zarządzanie wszystkimi zasobami posiadanymi przez przedsiębiorstwo. Jednym z systemów w tej klasie jest enova 365.

Oprogramowanie ERP enova zostało opracowane, aby optymalizować i automatyzować procesy w firmach działających w różnych branżach. Dostarcza funkcjonalne narzędzia pomagające w obsłudze procesów produkcyjnych, sprzedażowych, usługowych, a także wspiera prowadzenie biznesowych formalności, między innymi księgowości, finansów, kadr i płac, podejmowanie kluczowych decyzji.

ERP enova 365 cechuje się modułową strukturą, co powoduje, że użytkownik może dowolnie dobierać moduły z asortymentu podstawowych i dodatkowych, aby stworzyć rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom.

ERP dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

System ERP e nova 365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych, które dopasowane są do wielkości firmy – srebrnym, złotym oraz platynowym.

Wariant srebrny dedykowany jest do obsługi prostych procesów w mikro i małych firmach. Wersja złota e nova obejmuje moduły najczęściej stosowane przez średnie i duże przedsiębiorstwa. Włącza też mechanizm Business Intelligence. Z kolei wariant platynowy jest dedykowany dla korporacji z wieloma oddziałami – daje nieograniczone możliwości w rozbudowie modułów i sprawnie pracuje nawet na największych zbiorach danych.

Mobilne wsparcie – dostęp do ERP enova 365 w każdym miejscu

Dodatkowym atutem oprogramowania enova 365 jest dostęp do jego funkcji za pośrednictwem urządzeń mobilnych – tabletów, smartfonów. Dzięki temu praca przedstawicieli handlowych, menedżerów, a także innych pracowników mobilnych staje się jeszcze łatwiejsza i wydajniejsza.

Na wdrożeniu systemu e nova 365 może zyskać każda firma. To nowoczesne, funkcjonalne, mobilne oprogramowanie ERP, które podąża za potrzebami współczesnych przedsiębiorstw, aby każdego dnia pomagać pracownikom i kadrze menedżerskiej w zarządzaniu wszystkimi ich zasobami.