Oprogramowanie i elektronika od Computer Controls

Oprogramowanie
Udostępnij na

Wiele firm potrzebuje dla swego optymalnego funkcjonowania nie tylko pracowników i koncepcji, ale również profesjonalnego zaplecza technicznego. To oznacza konieczność nabycia takich rzeczy jak elektronika czy oprogramowanie. Jedną z firm, które zajmują się dystrybucją powyższych, jest Computer Controls. Czy warto skorzystać z ich usług?

Wieloletnie doświadczenie, szwajcarska jakość

Firma, zajmująca się taką działalnością jak dystrybucja oprogramowania, a także znany i szanowany dystrybutor elektroniki – to cechy charakterystyczne Computer Controls. Dzięki dużej wiedzy z zakresu oferowanych usług oraz towarów, ta szwajcarska firma cieszy się niesłabnącą popularnością od momentu jej założenia w 2013 roku. Właściciele i pracownicy działają w jednym celu – by umożliwić jak najlepsze funkcjonowanie innym podmiotom, zajmującym się działalnością z wykorzystaniem oferowanych przez nich technologii.

Marka zajmuje się między innymi sprzedażą profesjonalnego oprogramowania stworzonego do tworzenia schematów, ale nie tylko. To również jeden z największych dystrybutorów elektroniki wśród państw Europy Wschodniej. Jednak ich działalność to nie tylko sprzedaż: Computer Control świadczy również wszelkiego rodzaju usługi posprzedażowe, w tym między innymi serwis oraz szkolenia z funkcjonowania oferowanych przez nich wyrobów i technologii.

Dystrybutor elektroniki dla firm

Dystrybucja oprogramowania to jedynie część działalności firmy. Dodatkowo, oferuje między innymi najwyższej jakości urządzenia pomiarowe znanych producentów, a także przyrządów laboratoryjnych. Co istotne, istnieje możliwość ich dostosowania do potrzeb, bowiem firma oferuje zarówno sprzęty o charakterze przenośnym, jak i stacjonarnym.

Co więcej, firma nie ogranicza się do samej sprzedaży. Oprócz tego, wspiera swych klientów w projektowaniu i tworzeniu systemów z zastosowaniem ich elektroniki, udziela wsparcia w uruchamianiu ich, a także – w razie konieczności – podejmuje się szkoleń. Co istotne, Computer Controls może również przeprowadzić naprawę usterki powstałej w wyniku jakichkolwiek kłopotów. To sprawia, że klient nie czuje się później pozostawiony sam sobie, a takie poczucie pewności przekłada się na zadowolenie i dalsze korzystanie z usług.