Księgowość przyszłości – Sage

Oprogramowanie
Udostępnij na

Większość księgowych oraz biur rachunkowych może pochwalić się znajomość programu Sage symfonia finanse i księgowość. Czym ten program zasłużył sobie na tak wysoką popularność?

Częsty wybór oprogramowania firmy Sage wiąże się z łatwością jego obsługi. Dobrze skomponowana struktura programu Symfonia finanse i księgowość pozwala na przejrzystą prezentację wprowadzonych danych. A sama praca z Symfonią odbywa się intuicyjnie, gdyż poszczególne elementy są logicznie rozmieszczone.

Gwarancja zgodności z aktualnym prawem

Sage zapewnia niezbędne aktualizacje programu Symfonia księgowość. Użytkownicy mają pewność, że sporządzone deklaracje i inne dokumenty są prawidłowe i zawierają poprawne dane. Te aktualizacje wprowadzane w czasie rzeczywistym są niezwykle ważne w szczególności względem często zmieniającego się prawa finansowego.

Przyszłość i innowacja

Sage symfonia finanse i księgowość to program dostępny na rynku od wielu lat. Nowe rozwiązania zastosowane w Symfonii tworzą z niej produkt nowoczesny i zdecydowanie spełniający wciąż rosnące wymagania klientów.Cyfryzacja finansów i księgowości jest zdecydowanie widoczna w oprogramowaniu Sage. Poza tym programiści i księgowi stale pracujący nad doskonaleniem funkcji programów nie zapominają o 35-letnim doświadczeniu firmy w tej dziedzinie.

Mobilność

Sage przekonuje, że najlepszy, dla użytkowników symfonii księgowość, jest zakup subskrypcji a nie zakup programu. Na czym to polega? Dostęp do subskrypcji jest tańszy i umożliwia logowanie się również na urządzeniach mobilnych, podłączonych do internetu, niezależnie od lokalizacji. Ponieważ oprogramowanie Sage zapisuje dane w chmurze. Prowadząc spotkanie z kontrahentami możemy korzystać z bieżących danych bez konieczności angażowania osób trzecich. Będąc księgowym, możemy część pracy wykonywać poza biurem co daje możliwość kontroli postępów na poszczególnych etapach pracy. Takie rozwiązania pomagają jeszcze szybciej i łatwiej przygotować niezbędne rozliczenia.

Bezpieczeństwo

Czy korzystanie ze zdalnego serwera i zapisywanie danych w chmurze jest bezpieczne? Każdy z nas stara się chronić dane i również Sage rozumie jak ważna to sprawa. Sztab programistów nieustannie czuwa, by informacje, zapisywane w Sage symfonia księgowość i finanse, pozostały widoczne jedynie dla osób do tego upoważnionych. Systemy bezpieczeństwa są nowoczesne i wzbogacane o najnowsze rozwiązania.