Zintegrowane środowisko do zarządzania przedsiębiorstwem

Oprogramowanie
Udostępnij na

Jeśli zakładając własny biznes obawiasz się o koordynację różnych modułów i działów przedsiębiorstwa – program symfonia wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Oprogramowanie umożliwia kontrolowanie poszczególnych jednostek – finansów, handlu, produkcji jako samodzielnych modułów, a także pozwala na sprawne przesyłanie danych pomiędzy nimi, dzięki czemu można kontrolować pracę całej firmy z poziomu jednego oprogramowania.

Co zyskasz inwestując w program sage symfonia?

Przede wszystkim czas. Dlaczego? Oprogramowanie umożliwia sterowanie i kontrolowanie wszystkich modułów firmy z poziomu jednego programu. Bez problemu można kontrolować poszczególne jednostki, takie jak finanse, księgowość, handel, produkcję i wiele innych, jako osobne, niezwiązane ze sobą moduły oraz można przesyłać między nimi dane, co umożliwia integrację wszystkich środowisk pracy. Dzięki temu nie traci się czasu na samodzielne łączenie informacji z różnych modułów, a jedynie zagląda do oprogramowania.

Co więcej, zorganizowany system przekazywania danych, to mniej stresu dla przedsiębiorcy. Dane firmy nie są rozmieszczone po różnych folderach, plikach, czy nawet miejscach, a są kompaktowo umieszczone w jednym systemie. Oszczędza to niepotrzebnego stresu oraz frustracji.

Zalety programu symfonia

Oprogramowanie stawia na indywidualność. Wiadomym jest, iż nie wszystkie biznesy są takie same, każde przedsiębiorstwo wymaga odrębnego trybu pracy, dlatego ze środowiskiem Sage Symfonia łatwo można dostosować opcje pod własne wymagania i potrzeby.

Przykładowo, sage symfonia oferuje aż trzy poziomy zaawansowania. Każdy z nich oferuje najpotrzebniejsze funkcje oraz realizuje wszystkie podstawowe procesy biznesowe, a wraz ze zwiększaniem się poziomu zaawansowania, rośnie liczba możliwych interakcji. Właśnie dlatego na program symfonia decydują się zarówno początkujący przedsiębiorcy jak i właściciele sporych firm.

Dla kogo przeznaczony jest program symfonia?

Dzięki przejrzystemu interfejsowi oprogramowania, intuicyjnej formie systemu, poruszanie się po oprogramowaniu jest niezmiernie łatwe. Stąd odnajdą się w nim zarówno początkujący przedsiębiorcy, właściciele dużych firm, osoby mocno skomputeryzowane oraz takie, które nie obcują na co dzień z elektroniką.

Program symfonia przeznaczony jest do każdego rodzaju biznesu, jednak szczególnie odnajdą się w nim osoby rozpoczynające swoją przygodę z własnym biznesem.